Prodavam accent 1.3 reg. cela god

Скопје, Македонија
Последно ажурирање Пред 2 месеци
Број #22
1 - 3 на 3
1400.00 Euro €
Состојба: Користени
Prodavam accent 1.3 reg. cela god
Скопје, Македонија,
Изменет Пред 2 месеци

Опис

prv gazda ,odlicno socuvan,garaziran i kompletno servisiran so 4 novi gumi i nov akumulator koi se pod garancija vo kolata nema nikakvi vlozuvanja

За автомобилот

Hyundai
Хачбек
1997
3
5
170000
1300
Не
Не
55 KW
5
Оцени го овој корисникПрикажи кориснички рејтинг0.0Инстант поракадо понудувач

 

Контакт со понудувачот

  Приватно лице
  Регистриран на 29. May 2017

  Коментари

  Прашања? Повеќе информации? Додадете нов коментар... Потребно е да се најавите.
  Поставувај прашања поврзани само со овој оглас.
  Коментарите се модерирани.
  1400.00 Euro €
  Контакт со понудувачот 07120xxxx

  Информации за понудувачот

  Локација на оглас

  Скопје, Македонија
  Pozadi Simpo